Hakkımızda

Respect to Work!

Combo Production

eklenecek….

After Effects

Adobe After Effects, Adobe Şirketi tarafından geliştirilmiş olan, hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturmaya olanak sağlayan bir yazılımdır. Adobe After Effects ile 2 ve 3 boyutlu ortamlarda animasyonlar oluşturulabilir.

Premiere Pro

Adobe Premiere Pro. Adobe şirketi tarafından geliştirilen video düzenleme yazılımı Adobe Premiere’in 6.5 sürümü sonrasındakiler için belirlediği genel serinin adıdır. Video Edit Programıdır.

Maxon Cinema 4D

Cinema 4D bir 3 boyutlu modelleme programıdır. Yaygın olarak Almanya ve civarındaki ülkeler kullanmakta fakat son zamanlardaki performans artışları yapılan işlerin göz doldurmasıyla diğer ülkerlerde de popülaritesini arttırmaktadır.

Adobe Audition

Daha önce Cool Edit Pro olan Adobe Audition, Adobe Systems’ın hem çok izli, tahribatsız karıştırma / düzenleme ortamı hem de yıkıcı yaklaşımlı dalga formu düzenleme görünümü sunan dijital bir ses iş istasyonudur.

FL Studio

FL Studio, resmi adıyla FruityLoops veya konuşma dilindeki söylenişiyle Floops, Dj Sample TOOL Belçikalı müzik şirketi Image-Line Software tarafından geliştirilen bir dijital müzik yazılımıdır.

Adobe İllistrator

Adobe Illustrator, Adobe firmasının geliştirdiği vektörel çizim yazılımıdır. Dosya biçimleri: AI, SVG, EPS ve PDF Gelişmiş vektörel çizge çizim özellikleri ile öne çıkan bir yazılımdır.

Kaliteli İşleriniz İçin ;

Hangi Yazılımlar
Kullanılıyor?

İşi yaptığımız kadar, nasıl yaptığımızda önemli bu yüzden ne tür yazılımlara hakim olduğumuzu açıklayalım.

Ekibimizle Tanışın

Başarının Arkasındaki Yüzler

”  Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerlemedir, beraber çalışmak ise başarıdır. ” Henry Ford

Abraham Seare

Motion Designer - Video Editor

Mucahit Baran

Videography

Yusuf Sarı

Designer

Referanslarımız

Onlar Bizi Tercih Etti

Teşekkürler…

Markanızı Büyütmek İçin Hazırız...

Bizimle Daha Kurumsal adımlar için İletişime Geçin